Divizie: Managementul Deseurilor & Utilaje Salubrizare

Locatie: Romania

Responsabilitati:

  • Asigura suport la intocmirea de oferte tehnice aferente produsului, PV-uri santier, cartea de constructie, situatii de lucrari;
  • Asigura suport la intocmirea corecta si in termen a documentatiei tehnice de participare la licitatii publice;
  • Elaboreaza ofertele tehnice in conformitate cu prevederile caietului de sarcini si a intregii documentatii de atribuire;
  • Efectueaza situatiile de lucrari cu privire la consumurile efective de materiale;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie;
  • Intocmeste si/sau verifica situatiile de lucrari, rapoartele de lucru, procesele verbale, dispozitiile de santier si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste aprovizionarea cu materialele comandate in vederea realizarii sarcinii la timp si verifica existenta documentelor de calitate;
  • Insusirea si urmarirea aplicarii legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Profil candidat

  • Studii superioare absolvite in cadrul unei facultati de profil constructii;
  • Minim 3 ani experienta pe un post similar;
  • Foarte bune abilitati de operare PC, (MS Office, Autocad);
  • Cunostinte program calcul structural reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Persoana organizata, cu bune abilitati de planificare, initiativa, dorinta de imbunatatire a proceselor;
  • Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
  • Disponibilitate de deplasare in santiere.

Informatii utile:

  • Program de lucru: luni – vineri, in intervalul orar 09:00-18:00, cu o ora pauza;
  • Programe de training;
  • Oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes.