fbpx

Completeaza formularul

    Best Tools Bucuresti

    • Autostrada Bucuresti-Pitesti km 11,5 Domnesti - 077090, Ilfov, ROMANIA

    • vanzari@best-tools.ro

    • +4 021.318.36.87

                             Best Tools Oradea

    • Str. Louis Pasteur nr. 46, Oradea, Bihor

    • vanzari@best-tools.ro

    • +4 021.318.36.87

    Vanzari Grupuri Electrogene

    • Gabriel Dobre, Director Vanzari

    • gabriel.dobre@best-tools.ro

    • 0757 068 068

                             Utilaje Salubrizare &                                                       Managementul Deseurilor

    • Mihai Paraschiv, Director Vanzari

    • mihai.paraschiv@best-tools.ro

    • 0743 107 070

    Inchirieri Grupuri Electrogene

    • Alexandru Preda, Rental Manager

    • alexandru.preda@best-tools.ro

    • 0770 293 240

                             Echipamente Curatenie

    • Bogdan Muntianu, Reprezentant Vanzari

    • bogdan.muntianu@best-tools.ro

    • 0748 112 030

    Utilaje Constructii

    • Ovidiu Mironescu, Director Vanzari

    • ovidiu.mironescu@best-tools.ro

    • 0748 112 037

                             Marketing & Comunicare

    • Daniel Enea, Marketing Specialist

    • daniel.enea@best-tools.ro

    • 0770 242 656

    Resurse Umane

    • Magda Albu, Manager HR

    • magda.albu@best-tools.ro

    • 0741 163 016

                             Financiar

    • Alexandru Sandu, Contabil Sef

    • alexandru.sandu@best-tools.ro

    • 0771 776 553

    QR Code

    Search